Aktuality

Duben 2021

Medailonek Daniela Balnara, ředitele hotelu

Své začátky hledal u PYTLOUN HOTELS před dvěma lety v Praze, dnes je jeho druhý domov v Krkonoších. V mládí se aktivně věnoval fotbalu, dnes už pouze rekreačně. Volné chvíle rád věnuje svému rozvoji, a to osobnímu ale i pravovnímu. Nejraději navštěvuje různé hotely, kde vždy nalezne relax a zároveň nasává novou inspiraci. Dobré jídlo a pití v kombinaci s rodinou a přáteli je pro něho nejlépe strávený čas. V případě, že byste ho nezastihli v hotelu, zaručeně ho najdete doma v Opavě, kde včelaří se svým otcem.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Leden 2021

Samoobslužný kiosek v lobby hotelu

Chcete se vyvarovat frontám na recepci hotelu při přihlášení nebo odhlášení z hotelu? Máme pro Vás připravený samoobslužný kiosek, kde si sami zajistíte tyto dvě služby. Kolegové v hotelu Vám budou samozřejmě na místě k dispozici.
Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije


Červenec 2020

Rozšířili jsme celkovou kapacitu hotelu ze 34 na 49 luxusních pokojů. Kromě dvoulůžkových pokojů máme pro Vás i nové rodinné pokoje.

Také jsme oblékli do nového kabátu naši recepci a hotelovou halu. Kompletní fotogalerii naleznete ZDE.

Made with by Bookassist

Online rezervace