Aktuality

Červenec 2021

Medailonek Radima Pazdery, ředitele hotelu

Radim pracuje pro řetězec PYTLOUN HOTELS od června 2021. Vede Pytloun Wellness Hotel Harrachov a práci v krásném prostředí Krkonoš považuje za příjemný bonus. Přestože ho na hotelu můžete potkat s vrtačkou nebo také při obsluze hostů, nejčastěji jej naleznete v lobby, kde je osobně hostům k dispozici nejen pomoci a poradit, ale také si s nimi dát kávu a neformálně si popovídat. Má rád dobrou kávu, hory a všechno, co má kola nebo plachty. Veškerý volný čas se snaží věnovat rodině a svému dvouletému synovi.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Leden 2021

Samoobslužný kiosek v lobby hotelu

Chcete se vyvarovat frontám na recepci hotelu při přihlášení nebo odhlášení z hotelu? Máme pro Vás připravený samoobslužný kiosek, kde si sami zajistíte tyto dvě služby. Kolegové v hotelu Vám budou samozřejmě na místě k dispozici.
Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije


Červenec 2020

Rozšířili jsme celkovou kapacitu hotelu ze 34 na 49 luxusních pokojů. Kromě dvoulůžkových pokojů máme pro Vás i nové rodinné pokoje.

Také jsme oblékli do nového kabátu naši recepci a hotelovou halu. Kompletní fotogalerii naleznete ZDE.

Made with by Bookassist

Online rezervace