Luxury Mountain Spa

 

Luxusní wellness centrum je situováno v 5. patře hotelu a nabízí nádherný výhled na Čertovu horu a do korun okolních stromů. Pro návštěvníky je připravena sauna pro 8 osob a venkovní vířivka s kapacitou 10 osob. Obě části - vnitřní saunový svět i venkovní whirlpool můžete navštívit samostatně a nebo si je pronajmout společně. Wellness centrum nabízí i dvě masérny s nabídkou thajských masáží.

 

Veřejný provoz wellness centra: Denně 8:00 - 15:00
Cena:
199 Kč / osoba  (60 min.);  děti do 11 let jsou zdarma (v doprovodu rodičů)
Privátní provoz wellness centra
Denně od 16:00 -  0:00
Cena:dle níže uvedeného ceníku

Provozní doba 
60 min.

Veřejný provoz 8:00 - 15:00 199 Kč
Soukromý provoz 16:00 - 6:00 1.390 Kč

 Thajské masáže

 

Nabídku našeho wellness centra jsme rozšířili o kompletní nabídku thajských masáží.

Jsme hrdi na nespornou kvalitu masáží, kterou zajišťují profesionální a certifikované thajské masérky z Siam Thai Massage.

Nejoblíbenější tradiční thajská masáž je silová a dělá se v oblečení. K relaxaci si vyberte bylinno-olejovou masáž celého těla. V zimě doporučujeme masáž horkými lávovými kameny nebo zahřívací bylinnou královskou, při které se používají plátěné sáčky, naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin, které pomáhají uvolňovat bolest a napětí ve svalech a také příjemně provoní celý náš salón.

Velmi oblíbená je částečná masáž zad, šije a ramen nebo reflexní masáž chodidel.

 

Nabídka thajských masáží

 

Rezervace jak privátního pronájmu Luxury Mountain Spa tak i wellnessových masáží Vám rádi zajistíme a to telefonicky na čísle: +420 608 000 685 nebo emailem: harrachov@pytloun-hotels.cz .

Made with by Bookassist

Online rezervace