Restaurace

Featured - slides

Restaurace

Content Blocks

Snídaně

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci formou bohatého bufetu. Suroviny, které pro přípravu snídaně používané jsou vždy čerstvé a od místních farmářů a pekařů.

Otevírací doba:     
Denně: 7:30 – 11:00 hod

 

Obědy a večeře

Hotelová restaurace se nachází ve třetím patře Pytloun Wellness Hotelu Harrachov ****. V naší nabídce se můžete těšit na lahodnou pizzu, která uspokojí chuťové pohárky jak u dětí, tak u dospělých. Suroviny pocházejí pouze od českých farmářů a naší pizzu připravujeme vždy čerstvou. Nabízíme také zdravé menu pro děti, které nadchne nejednoho malého návštěvníka. Večeři nabízíme formou bufetu nebo 3-chodového menu dle výběru šéfkuchaře. Nabídka večeří zahrnuje tradiční speciality nejen z české, ale i mezinárodní kuchyně.

Kvalitní česká a mezinárodní kuchyně, pizza, čerstvé domácí dezerty, domácí pekárna 

Zdravé dětské menu

Venkovní terasa s možností grilování a příjemným posezením s výhledem do krajiny

Příjemné prostředí a atmosféra pro svatební hostiny, rauty, firemní večírky, bankety, koktejly, reklamní akce podniků a institucí, obchodní jednání

Kapacita restaurace je 70 míst

Otevírací doba:
12:00 - 21:00 hod
 

Menu

Café & Lobby Bar
 

Kromě hotelové restaurace je Vám u nás k dispozici také kavárna a lobby bar.

Kvalitní káva a čaje, domácí koláče a dezerty, široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou. Lobby bar je také místo, kde si můžete každý den od 14:00 do 16:00 vychutnat malé občerstvení zdarma.

Otevírací doba:
Denně 10:00 - 22:00 hod.

Banners